Taktaktaktak.Çok uzaklarda bir köyde, bir alışageldik emekli hayali güney sahilinde bir köy evinde bahçede koşan tavuklar kadar hızlı ve endişeli. Bütün bunlar olurken sadece tek bir ses var ama etrafta. Taktaktaktak.

1 pabuç bağcığı:

alice in wonderland 5/11/2009 8:19 am  

kırt the lunatik. chuang tzu alıntısını nerden yaptıysan ya çevirisi iyi değil, ya da 'Between Tzu and the butterfly there must be a distinction' cümlesini sen eklemişsin. Tzu zaten ayrımın olamadığından bahsediyor pek çok haykuya konu olan kelebek metninde.

Gıcıklık edicem ama yazılarıdaki dilbilgisi hataları beni tilt ediyor, artık söyleyeyim dedim. Yukardaki metinde 'tavuklar kadar hızlı ve endişeli' olan hayal, emekli bir hayal değil sanırım, değil mi? Herhalde emeklilik hayalini kastediyorsun.

Post a Comment

bir daha düşün ey düşünür!

Burada metni yapılandırın

İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik
kusmadan
içerik içerik
bög

Blog Archive

  © Free Blogger Templates Blogger Theme II by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP